30 Ocak 2014 Perşembe

Şampuan,Saç Kremi Dosyasını Açıyoruz

Evet saç önemli bir konudur kızlar şakaya gelmez.O yüzden konuya büyük bir ciddiyetle yaklaşıyorum (Aslında o kadar da ciddi yaklaşmıyorum.Siz yine de beni ciddiye alın ama :))

Yıllardır süren şampuan, saç kremi deneme/yanılma sürecinden sonra doğru saç bakım ürünlerini bulmuş olmanın mutluluğunu yaşıyorum.Yalnız baştan belirteyim her saç derisi ve saç telinin farklı ihtiyaçları vardır bu nedenle hepimiz aynı doğruda birleşeceğiz diye bir şey yok.Ama kullandığım ürünlerden genel olarak herkes memnun


Şu ana kadar,dove,elseve,elidor,pantene,gliss,syoss,head&sholders,toni guy,avalon,kerastase,giovanni,superdrug vs bir sürü markayı denedim.Hatta bir çoğunu eş zamanlı olarak karşılaştırdım.Kullandığım ürünler içinde tartışılmaz en iyisi toni guy ve avalon du ama ikisinin fiyatlarıda bütçe dostu değil.Bu nedenle bu iki markayı hemen eliyoruz.

Kullandığım ürünler içinde belirli bir seriyi önplana çıkarmayacağım hepsinin farklı ürünleri çok iyi sonuçlar verdiği için ayrı ayrı ele alacağım.Mesela saç kreminde vazgeçilmezim kesinlike syosstur.Tonla saç maskesi denedim onun kadar başarılısını görmedim.Saçları çok ama çok iyi yumuşatıyor.Nemlendiriyor.Besliyor ve en önemlisi elektiriklenmeye dur sen geçemezsin kardeş diyor.

Şampuan favorim watsonstan tanıdığımız bir marka superdrug.Özellikle yeni çıkan böğürtlenli seri favorim harika kokuyor.Ve bu serinin saç kremide syoss'un saç maskesine eşdeğer nitelikte bu hafta duş sonrası ellerimi saçımdan alamadım..Allahım o nasıl ipeksi bir yumuşaklıktır.Bu anlamda toni guy amcayı hatırlattı bana 6.99 tl lik bir fiyat için ultra başarılı diyebiliriz

Duş sonrası saç bakım ürünlerinde ise olmazsa olmazım gliss'in sıvı kretainli durulanmayan saç  bakım kremi.Saçımı onun sayesinde çok rahat tarıyorum çünkü saçları çok akıcı hale getiriyor.

Duş sonrası mutlaka saçını düzleştiren biri olarak şu aralar pantenin ısıya karşı koruyucu serumunu kullanıyorum.Ama saçlarımı ciddi anlamda sertleştiriyor.O yüzden ona ara verdim.

Olası elektriklenme durumu için yine pantenin 7/24 tarzı durulanmayan kremini kullanıyorum bu kremin en iyi yönü kremsi değil losyon gibi sıvı bazlı bir yapısı oluşu asla saçı yağlı bir görünüme sokmuyor.Bu yönüyle başarılı.Panten ürünlerini %50 indirim olduğu için almıştım.Bir daha alır mıyım ? Hiç gerek yok

Geçenlerde gratis alışverişimde gliss'in ultra hasar onarım spreyini %60 indirim olduğunda almıştım.Bir daha alır mıyım ? Varlığıyla yokluğu bir hiç gerek yok.Der bu dosyayı burda kapatır giderim arkadaş !!!!:))))

Ha bir de güzel bi şarkı paylaşıp öyle gideyim ayıp olmasın şimdi :))Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazar Hakkında

authorYazar 20 yılı aşkındır bu ne biçim bir hayat sorusunu kendine sormakta ne yazık ki hala cevap bulamamaktadır. Yazarın bu blogu kurmadaki amacı hayatındaki değişim ve gelişimleri gözlemektir. (Henüz bir değişim gözlenmedi ) Tabi bu arada okuyanların içini daha fazla karartmamak adına alışveriş, diy ve eglence paylaşımları ile bloga renk katmayı amaçlamaktadır.İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *